RoboTeam 96

“First Lego League” Takımı

Sevincimizi paylaşanlar…


Posted 13 years, 7 months ago at 12:16. 1 comment

Didem Hasancioglu Suer 03 Mart, 13:18
Superrr ..Tebrikler , calısmanın ne kadar buyuk bir emek istedigini ve zorlugunu bildigimden seni ve cocukları gonulden tebrik ederim:)))
 
Arkadaşlar, merhaba
Haberleri ve sonuçları canlı olarak aldık sizlerden ama, hepinizi toplu tebrik edememiştim.
TEBRİKLER! Çocuklarınız (mız) ve sizler Çok büyük bir iş başardınız, gururluyuz.
Sevgiler
Nilgün ve Zafer Karakışlak

İstanbul’dayken bizzat şahit oldum, çocuklarınki uzun ve meşakkatli bir deneyimdi. Sonuç bu kadar başarılı olmasaydı dahi çok önemli bir tecrübeydi bence. Emeklerinin karşılığını almış olmaları ise yeme de yanında yat durumu :) Daha nice keyifli başarılara! Durucuğumuzu çoook tebrik ediyoruz, darısı İpek ve Efe’nin başına diyoruz (J)
Aylin (TAİ’den Duru’nun Teyzesi)

Öncelikle Duru ve arkadaşlarını bütün kalbimle kutluyorum.Bu arada onu destekledikleri için anne babasına da takdirlerimi sunuyorum.  Ben de aynen Aylin’in dediği gibi düşünüyorum. Ne kadar çok şey kattı bu çalışma onlara. İşin bilimsel kazanımının ötesine geçti çoktan.Ekip ruhu, disiplinli çalışma, büyük bir organizasyonun bir parçası olma vb. aslında ben işin inceliklerini çok iyi bilmiyorum. sizler yakınları olarak çok daha fazla şeyi de görebilirsiniz.Bu ciddi çalışma da hakettikleri başarıyı getirmiş onlara, hiç azımsanacak bir başarı değil. En güzeli de her şekilde karşılığını almak .
Siteye girdim, çalışmalarını inceledim. zaten sizlerden duyuyordum ama böyle görüntülü olunca ne kadar güzel ve büyük bir iş yaptıklarını daha iyi anladım doğrusu.Bu arada oradaki fotograflarda Duru’nun ne kadar büyümüş olduğunu da daha iyi farkkettim.Herşey çok güzel hazırlanmış, ince ince düşünülmüş. Yapanların ellerine akllarına sağlık.Bu arada Cumhuriyet, Hürriyet, Vatan ve Posta gazetelerinde aradım ama göremedim. Ne saçma şeyleri yazarlar böyle bir organizasyonu yazmamış olmaları hayret verici valla. Bu arada ben de yarın kurslarıma başlıyorum..
Tülin (Açev’den)

Tebrik ederim arkadaşlar.
Heyecanınız ve sonucu beni de heyecanlandırdı.
Bu çalışma için Hayrettin KARACA ile tanışmış olmanız bile sizin ve ülkemizin geleceği için önemli bir kazançtır.
Bu çaba ve başarılarınızın yaşamınız boyunca sürmesini dilerim.

Erdoğan Biryan

Bu şahane bi proje ve de süper bi başarı – 76 takımı geride bırakmak ne demek! Binbir gezi yapılmış, Meclis’e bile gidilmiş – bravo çocuklarımıza ve bunu organize eden anne-babalara – çok isterim ilerde Onat’ın da böyle bir aktiviteye katılmasını doğrusu; web site’leri de harika olmuş.
Zeynep (Sabancı Üni.)

One Reply

  1. ERDOĞAN BİRYAN Mar 5th 2009

    Tebrik ederim arkadaşlar.
    Heyecanınız ve sonucu beni de heyecanlandırdı.
    Bu çalışma için Hayrettin KARACA ile tanışmış olmanız bile sizin ve ülkemizin geleceği için önemli bir kazançtır.
    Bu çaba ve başarılarınızın yaşamınız boyunca sürmesini dilerim.


Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.